30 originálních kreseb v Moleskine zápisníku

Publikováno v kategorii Inspirace  |  02.03.2010

Pokud při své práci používáte tužku a papír a ještě jste úplně nepřešli ke psaní poznámek do počítače, různých online kalendářů a iPhonů, určitě mi dáte zapravdu v tom, že Moleskine jsou nejlepší zápisníky, které jsou k dostání. Mají šikovný formát, který se vejde do kapsy, elegantní minimalistický design a příjemný, hladký a jemný, nažloutlý papír, díky kterému máte dojem, že držíte v rukou přesně takový notýsek, do kterého si před 130 lety kreslil skicy Vincent Van Gogh. Stačí otevřít notýsek a hned máte chuť vzít tužku a něco si do něj nakreslit.
V současné době už existuje spousta druhů Moleskinů - speciální na akvarel, cestovní s mapami, notýsky s notovou osnovou, linkované, tlusté, tenké... na jejich přehled se můžete podívat sem.
V následujícím článku jsem vybrala 30 skic a kreseb od šikovných kreslířů a grafiků, kteří do Moleskinu zachycují své kreativní nápady. Třeba vás inspirují k vlastním umělěckým pokusům!

Tarakibu


Kathrin Jebsen-Marwedel

Moopf

Fake_Glue

Llehell

Skineart

Yardapeart

 

Anna Denise

Paul Heaston

Kathrin Jebsen-Marwedel

Llhell

Anna Denise

Susanrudat

Michael Murdock

Monkey Chow

Sighthoundlady

MattiasA

Jimmy Moleskine

MattiasA

Jimmy Moleskine

Gellnerism

MattiasA

Alkaline Samurai

Julochka

Paul Heaston

Kathrin Jebsen-Marwedel

Podobné články


Líbilo se? Budu ráda, pokud odkaz vložíte do některých z těchto sociálních sítí:

Autor:

Anna Frajtová
grafička, která ráda navrhuje tištěnou grafiku i weby a zajíma se o kreativní design. Stojí za projektem Designbox a můžete ji sledovat na Twitteru i Facebooku